_

Tanie worki BIG BAG na gruz

Jeśli szukają Państwo taniego pojemnika na gruz lub firmy, która zajmie się sprzątaniem odpadów pobudowlanych na terenie Słupska lub okolic, to nie mogli Państwo trafić lepiej.

Powstałe podczas prac budowlanych odpady są trudne do uprzątnięcia. Przepisy nie pozwalają na składowanie tego rodzaju śmieci w przydomowych koszach. Jedynym wyjściem jest kontener na gruz, na najtańszym kontenerem jest worek BIG BAG. Zajmujemy się sprzedażą worków typu BIG BAG, które pozwolą pozbyć się legalnie ok. 1,5 m3 gruzu.

bigbag-009
bigbag-002
_

Sprzedaż – Odbiór worków BIG BAG – tel. 502 541 194

bigbag-007
bigbag-008
_

Posprzątamy i wywieziemy

Ponadto zajmujemy się wywozem gruzu i odpadów pobudowlanych, a także sprzątaniem, opróżnianiem, likwidacją i wywozem z: mieszkań, piwnic, garaży strychów, magazynów itp.

Oferujemy wywów śmieci i gruzu z wskazanego miejsca. Możemy prowadzić również cykliczny odbiór napełnionych worków BIG BAG.
Korzystając z naszych usług, macie Państwo gwarancję, że odpady nie trafią na nielegalne wysypisko, czy do lasu. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które dba o ekologię i promuje dbanie o środowisko naturalne! Wywieziemy każdą ilość gruzu.
Zapraszamy do współpracy.